HP OmniDesk Slim S03-0009na Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Home Tower PC Silver
£533.46
HP OmniDesk Slim S03-0009na, Intel® Core™ i5, i5-14400, 8 GB, DDR5-SDRAM, 512 GB, Windows 11 Home
100 in stock
SKU: BQ0G2EA#ABU
The slim, reliable desktop PC for home productivityHP OmniDesk Slim Desktop helps easily manage daily tasks, from organizing family photos to streaming shows and managing budgets. This slim and reliable desktop PC features the latest Intel Processors[1], ample memory for fast data transfers, the latest easy-access ports and fast, reliable Wi-Fi technology[3].
E&OE
- Premium PC Silver 180 W
- Intel® Core™ i5 i5-14400 Processor cores: 10
- 8 GB DDR5-SDRAM 4800 MHz 1 x 8 GB
- 512 GB SSD
- Intel UHD Graphics 730
- Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.4
- Windows 11 Home
| Weight | 6.20kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory | 8 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Chassis type | Tower |
| Operating system installed | Windows 11 Home |