BenQ MA320UP computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD White
£599.88
BenQ MA320UP, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, 5 ms, White
1 in stock
SKU: 9H.LP9LB.QBE
BenQ MA320UP. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display surface: Matt, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
| Weight | 1.60kg |
|---|---|
| Brand | BenQ |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |