BenQ MOBIUZ EX271 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, White
£196.36
BenQ MOBIUZ EX271, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black, White
2 in stock
SKU: 9H.LNALA.TBE
BenQ MOBIUZ EX271. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting. Product colour: Black, White
| Weight | 1.75kg |
|---|---|
| Brand | BenQ |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |