ZOWIE XL2540X+ computer monitor 61.2 cm (24.1") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£343.8
ZOWIE XL2540X+, 61.2 cm (24.1"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
4 in stock
SKU: 9H.E18LB.QBE
ZOWIE XL2540X+. Display diagonal: 61.2 cm (24.1"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 11.50kg |
|---|---|
| Brand | ZOWIE |
| Display diagonal | 61.2 cm (24.1") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |