Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
£436.22
Lenovo Legion R34w-30, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LCD, 5 ms, Black
1 in stock
SKU: 67C7GACBUK
Lenovo Legion R34w-30. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 15.10kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Curved |