LG 32IN 4K UHD 3840X2160 VA computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
£277.36
LG 32IN 4K UHD 3840X2160 VA, 81.3 cm (32"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 4 ms, Black
4 in stock
SKU: 32UR500K-B.AEK
LG 32IN 4K UHD 3840X2160 VA. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Display surface: Gloss, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 9.20kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |