LG 32GS85Q-B computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
£412.46
LG 32GS85Q-B, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 1 ms, Black
2 in stock
SKU: 32GS85Q-B.AEK
LG 32GS85Q-B. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 10.30kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |