LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29") 2560 x 1080 pixels WFHD LED Black
£186.9
LG 29U511A-B, 73.7 cm (29"), 2560 x 1080 pixels, WFHD, LED, 5 ms, Black
out of stock
SKU: 29U511A-B.AEK
LG 29U511A-B. Display diagonal: 73.7 cm (29"), Display resolution: 2560 x 1080 pixels, HD type: WFHD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.80kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 73.7 cm (29") |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |