LG 27U631A-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
£154.5
LG 27U631A-B, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 5 ms, Black
1 in stock
SKU: 27U631A-B.AEKQ
LG 27U631A-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 5.70kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |