LG 27GS75Q-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
£308.4
LG 27GS75Q-B, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 1 ms, Black
1 in stock
SKU: 27GS75Q-B.AEK
LG 27GS75Q-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.39kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |