LG 22U401A-B computer monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£79.56
LG 22U401A-B, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
5 in stock
SKU: 22U401A-B.AEKQ
LG 22U401A-B. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.30kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Curved |