Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 Intel Core Ultra 5 125U 16GB RAM 256GB SSD 13.3" WUXGA IPS Touchscreen Windows 11 Pro 2-in-1 Business Laptop with Pen - Black
£858.62
Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 Intel Core Ultra 5 125U 16GB RAM 256GB SSD 13.3" WUXGA IPS Touchscreen Windows 11 Pro 2-in-1 Business Laptop with Pen - Black, Intel Core Ultra 5, 33.8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
200 in stock
SKU: 21LW0046UK
Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 Intel Core Ultra 5 125U 16GB RAM 256GB SSD 13.3" WUXGA IPS Touchscreen Windows 11 Pro 2-in-1 Business Laptop with Pen - Black. Product type: Hybrid (2-in-1), Form factor: Convertible (Folder). Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor model: 125U. Display diagonal: 33.8 cm (13.3"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels, Touchscreen. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 256 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: IntelĀ® Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Black
| Weight | 1.25kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Total storage capacity | 256 GB |