LG Gram 15Z80T-G 15.6" Hybrid AI Copilot+PC Laptop - AMD Ryzen 7 AI 350, 1TB SSD, 16 GB RAM - Black - [2025]
£1861.34
LG Gram 15Z80T-G 15.6" Hybrid AI Copilot+PC Laptop - AMD Ryzen 7 AI 350, 1TB SSD, 16 GB RAM - Black - [2025], AMD Ryzen™ AI 7, 2 GHz, 39.6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pixels, 16 GB, 1 TB
out of stock
SKU: 15Z80T-G.AU78A1
LG Gram 15Z80T-G 15.6" Hybrid AI Copilot+PC Laptop - AMD Ryzen 7 AI 350, 1TB SSD, 16 GB RAM - Black - [2025]. Product type: Ultraportable, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ AI 7, Processor model: 350, Processor frequency: 2 GHz. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 860M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black
| Weight | 2.25kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Processor family | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Total storage capacity | 1 TB |