LG 27U731SA-W computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD White
£311.09
LG 27U731SA-W, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, White
out of stock
SKU: 27U731SA-W.AEK
LG 27U731SA-W. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting. Product colour: White
| Weight | 8.05kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |