LG 45GX900A-B computer monitor 113 cm (44.5") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD OLED Black
£1430.45
LG 45GX900A-B, 113 cm (44.5"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
1 in stock
SKU: 45GX900A-B.AEK
LG 45GX900A-B. Display diagonal: 113 cm (44.5"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 18.90kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 113 cm (44.5") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Curved |