LG 39GX90SA-W computer monitor 99.1 cm (39") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD OLED White
£1328.3
LG 39GX90SA-W, 99.1 cm (39"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, OLED, 0.03 ms, White
out of stock
SKU: 39GX90SA-W.AEK
LG 39GX90SA-W. Display diagonal: 99.1 cm (39"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
| Weight | 17.50kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 99.1 cm (39") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Curved |