LG 32GS95UV-B computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD OLED Black
£1124.04
LG 32GS95UV-B, 81.3 cm (32"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, OLED, 0.03 ms, Black
10 in stock
SKU: 32GS95UV-B.AEK
LG 32GS95UV-B. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 13.90kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |