LG 34BA75QE-B.AEK
£439.76
LG 34BA75QE-B.AEK, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, UltraWide Quad HD, LCD, 5 ms, Black
out of stock
SKU: 34BA75QE-B.AEK
LG 34BA75QE-B.AEK. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 13.70kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Curved |