LG 34WR55QK-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
LG 34WR55QK-B, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 5 ms, Black
4 in stock
SKU: 34WR55QK-B.AEK
LG 34WR55QK-B. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 10.30kg
Brand LG
Display diagonal 86.4 cm (34")
Display resolution 3440 x 1440 pixels
Response time 5 ms
Screen shape Curved
Maximum refresh rate 100 Hz