LG 32U990A-S computer monitor 81.3 cm (32") 6144 x 3456 pixels 6K Ultra HD LCD Grey
£1822.19
LG 32U990A-S, 81.3 cm (32"), 6144 x 3456 pixels, 6K Ultra HD, LCD, 5 ms, Grey
out of stock
SKU: 32U990A-S.AEK
LG 32U990A-S. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 6144 x 3456 pixels, HD type: 6K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Grey
| Weight | 14.00kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 6144 x 3456 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |