LG 27BA850-B.AEK computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
£290.4
LG 27BA850-B.AEK, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, 5 ms, Black
out of stock
SKU: 27BA850-B.AEK
LG 27BA850-B.AEK. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 10.80kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |