LG 24BA450-B computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
£133.07
LG 24BA450-B, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, 5 ms, Black
out of stock
SKU: 24BA450-B.AEKQ
LG 24BA450-B. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 0.10kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |