LG 27CQ650N-6N All-in-One PC/workstation Intel® Celeron® N N5105 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels 4 GB DDR4-SDRAM 16 GB eMMC Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
LG 27CQ650N-6N, 68.6 cm (27"), Full HD, Intel® Celeron® N, 4 GB, 16 GB, Black
18 in stock
SKU: 27CQ650N-6N
E&OE
  • Business All-in-One PC Black
  • Intel® Celeron® N N5105 2 GHz Processor cores: 4
  • 68.6 cm (27") Full HD 1920 x 1080 IPS
  • 4 GB DDR4-SDRAM 2933 MHz