LG 27US550-W.AEK computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD White
LG 27US550-W.AEK, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, White
5 in stock
SKU: 27US550-W.AEK
LG 27US550-W.AEK. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
Weight 7.30kg
Brand LG
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Response time 5 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 60 Hz