Viewsonic VA2732-H-2 computer monitor
£91.94
Viewsonic VA2732-H-2, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
93 in stock
SKU: VA2732-H-2
Viewsonic VA2732-H-2. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 6.00kg |
|---|---|
| Brand | Viewsonic |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |