Viewsonic VA2432-H-2 computer monitor
£80.51
Viewsonic VA2432-H-2, 61 cm (24"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
81 in stock
SKU: VA2432-H-2
Viewsonic VA2432-H-2. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.70kg |
|---|---|
| Brand | Viewsonic |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |