Viewsonic VA VA2408-HDJ computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£105.23
Viewsonic VA VA2408-HDJ, 61 cm (24"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
123 in stock
SKU: VA2408-HDJ
Viewsonic VA VA2408-HDJ. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 6.80kg |
|---|---|
| Brand | Viewsonic |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |