Samsung LF22T450FQR computer monitor
£100.59
Samsung LF22T450FQR, 55.9 cm (22"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, 5 ms, Black
out of stock
SKU: LF22T450FQRXXU
Samsung LF22T450FQR. Display diagonal: 55.9 cm (22"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 2.0. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 4.70kg |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Display diagonal | 55.9 cm (22") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |