iiyama ProLite XUB2293HS-B6 computer monitor
£97.88
iiyama ProLite XUB2293HS-B6, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1 ms, Black
10 in stock
SKU: XUB2293HS-B6
iiyama ProLite XUB2293HS-B6. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 5.30kg |
|---|---|
| Brand | iiyama |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |