iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor
£112.4
iiyama ProLite XU2493HS-B6, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 0.5 ms, Black
20 in stock
SKU: XU2493HS-B6
iiyama ProLite XU2493HS-B6. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.60kg |
|---|---|
| Brand | iiyama |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 0.5 ms |
| Screen shape | Flat |