AOC B2 22B2H/EU computer monitor
£80.66
AOC B2 22B2H/EU, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 4 ms, Black
out of stock
SKU: 22B2H/EU
AOC B2 22B2H/EU. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.50kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height adjustment | No |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |