HP ProBook 4 G1i Intel Core Ultra 5 225H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro AI PC Silver
£1063.95
HP ProBook 4 G1i, Intel Core Ultra 5, 40.6 cm (16"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: A23P5EA#ABU
HP ProBook 4 G1i. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor model: 225H. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc 130T. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Silver. Weight: 1.74 kg
| Weight | 2.19kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Total storage capacity | 512 GB |