HP ProBook 440 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Silver
£1005.28
HP ProBook 440 G11, Intel Core Ultra 5, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: A23FMEA#ABU
HP ProBook 440 G11. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor model: 125U. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: IntelĀ® Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Silver. Weight: 1.39 kg
| Weight | 1.39kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Total storage capacity | 512 GB |