HP ProBook 440 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
£864.47
HP ProBook 440 G10, Intel® Core™ i5, 35.6 cm (14"), 1920 x 1080 pixels, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: 9V1N5AT#ABU
HP ProBook 440 G10. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-1334U. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR4-SDRAM. Total storage capacity: 256 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Iris Xe Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Silver. Weight: 1.38 kg
| Weight | 1.38kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Total storage capacity | 256 GB |