HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
£769.2
HP Pro 400 G9, Intel® Core™ i5, i5-13500, 16 GB, DDR4-SDRAM, 512 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: 628X7ET#ABU
HP Pro 400 G9. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-13500. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR4-SDRAM, Memory clock speed: 3200 MHz. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel UHD Graphics 770. Operating system installed: Windows 11 Pro. Power supply: 240 W. Chassis type: SFF. Product type: PC. Weight: 4.2 kg. Product colour: Black
| Weight | 7.25kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Chassis type | SFF |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |