Lenovo ThinkVision P27q-20 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
£342.03
Lenovo ThinkVision P27q-20, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 6 ms, Black
out of stock
SKU: 61EAGAT6UK
Lenovo ThinkVision P27q-20. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 9.26kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 6 ms |
| Screen shape | Flat |