BenQ RD280UA computer monitor 71.6 cm (28.2") 3840 x 2560 pixels 4K Ultra HD Black
£647.4
BenQ RD280UA, 71.6 cm (28.2"), 3840 x 2560 pixels, 4K Ultra HD, 5 ms, Black
3 in stock
SKU: 9H.LM2LJ.TBE
BenQ RD280UA. Display diagonal: 71.6 cm (28.2"), Display resolution: 3840 x 2560 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 3:2, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 5.10kg |
|---|---|
| Brand | BenQ |
| Display diagonal | 71.6 cm (28.2") |
| Display resolution | 3840 x 2560 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |