ASUS ExpertBook P1 P1503CV-515X Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
£584.1
ASUS ExpertBook P1 P1503CV-515X, Intel Core 5, 39.6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: P1503CV-515X
ASUS ExpertBook P1 P1503CV-515X. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core 5, Processor model: 210H. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: IntelĀ® Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Grey. Weight: 1.66 kg
| Weight | 1.66kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Total storage capacity | 512 GB |