ASUS ExpertBook B5 B5405CC-LYU715X Intel Core Ultra 7 255H Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
£1131.54
ASUS ExpertBook B5 B5405CC-LYU715X, Intel Core Ultra 7, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
11 in stock
SKU: B5405CC-LYU715X
ASUS ExpertBook B5 B5405CC-LYU715X. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 255H. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc 140T. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Black. Weight: 1.44 kg
| Weight | 1.44kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Total storage capacity | 512 GB |