MSI Pro DP80 A14G Intel Core 5 14400, Desktop PC, DP80 A14G, SFF, Mini Computer, HTPC, (16GB RAM, 512GB Storage, Windows 11 ), Intel Graphics/DDR5/Dual HDMI/Dual LAN/WiFi 6E/BT 5.3
£899.21
MSI Pro DP80 A14G Intel Core 5 14400, Desktop PC, DP80 A14G, SFF, Mini Computer, HTPC, (16GB RAM, 512GB Storage, Windows 11 ), Intel Graphics/DDR5/Dual HDMI/Dual LAN/WiFi 6E/BT 5.3, 2.5 GHz, Intel® Core™ i5, i5-14400, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
out of stock
SKU: 4711377366625
MSI Pro DP80 A14G Intel Core 5 14400, Desktop PC, DP80 A14G, SFF, Mini Computer, HTPC, (16GB RAM, 512GB Storage, Windows 11 ), Intel Graphics/DDR5/Dual HDMI/Dual LAN/WiFi 6E/BT 5.3. Processor frequency: 2.5 GHz, Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-14400. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM, Memory clock speed: 5600 MHz. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel UHD Graphics 730. Operating system installed: Windows 11 Pro, Operating system architecture: 64-bit. Power supply: 300 W. Chassis type: Mini Tower. Product type: PC. Product colour: Black
| Weight | 0.00kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Chassis type | Mini Tower |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| SSD capacity | 512 GB |