ASUS Vivobook 14 M1407KA-LY134W Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 5 330 Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
£783.51
ASUS Vivobook 14 M1407KA-LY134W Copilot+ PC, AMD Ryzen™ AI 5, 2 GHz, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 512 GB
out of stock
SKU: M1407KA-LY134W
ASUS Vivobook 14 M1407KA-LY134W Copilot+ PC. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ AI 5, Processor model: 330, Processor frequency: 2 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 820M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Blue
| Weight | 1.46kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Internal memory | 16 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Processor family | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Total storage capacity | 512 GB |