Viewsonic VP56 computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
£422.36
Viewsonic VP56, 81.3 cm (32"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Black
out of stock
SKU: VP3256-4K
Viewsonic VP56. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 15.30kg |
|---|---|
| Brand | Viewsonic |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |