DELL Plus S2725QC computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Silver
£338.97
DELL Plus S2725QC, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Silver
out of stock
SKU: DELL-S2725QC
DELL Plus S2725QC. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 8 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Silver
| Weight | 8.90kg |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |